Een CJT verblijfcentrum zoeken

Vind één van onze huizen op de kaart



Alle verblijfcentra

De Lork De Lork | lork@cjt.be Kattekerkhofstraat 2, 8956 Kemmel | 057/44.59.70
Volpension (174)
Het Laathof Het Laathof | laathof@cjt.be Wolfgang d'Urselstraat 7, 2880 Hingene | 03/889.59.66
Volpension (76)
Midwester Midwester | midwester@cjt.be Koninklijke Prinslaan 36, 8670 Koksijde | 058/51.92.22
Volpension (70)
De Iep - 't Wikhof De Iep - 't Wikhof | iep@cjt.be Poperingseweg 34, 8900 Ieper | 057/20.88.11
Volpension (60) Zelfkook (46)
(*) Uitzonderlijk combineerbaar voor volpension tot 106 (contacteer ons)
Ten Berg Ten Berg | tenberg@cjt.be Bergstraat 16, 9820 Merelbeke | 09/210.57.79
Volpension (133) Zelfkook (95)
(*) Uitzonderlijk combineerbaar voor volpension tot 133 (contacteer ons)
Verloren Bos Verloren Bos | verlorenbos@cjt.be Nijverheidstraat 17, 9160 Lokeren | 09/348.64.27
Volpension (128) Zelfkook (77)
De Kompel De Kompel | dekompel@cjt.be Laan op Vurten 61, 3581 Beringen | 0473/84.96.23
Zelfkook (108)
Sint-Jansburg Sint-Jansburg | sint-jansburg@cjt.be Heikantstraat 22, 2390 Malle | 03/313.84.49
Zelfkook (90)
(*) Enkel volpension in de midweken buiten de schoolvakanties
't Eksternest 't Eksternest | teksternest@cjt.be Poperingestraat 36, 8954 Westouter | 0470/66.04.80
Zelfkook (101)